KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14744101
nr 1474 4101
Sven Holm
(f. 1934), Sverige
Färgkrita, Signerad, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Sven Holm, svensk målare och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:12:33
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)